Брус лавочний 80х24 Липа «Екстра»

Артикул: 80х24 Липа «Экстра»

Матеріал - липа. Переріз - 80х24 мм. Довжина - 1,9 - 3 м. Не має сучків і зрощень по довжині.

Характеристики товару

Матеріал
Липа
Ширина
80
Довжина
2-3м
Товщина
24
Наявність сучків
Ні
Наявність склейки
Жодного
Ціна 61,00 грн.
+
-

Таблиця з аналогічним товаром

Опис товару

Брус лавочний використовується для полиць сауни (лазні). Листяні породи широко використовуються в будівництві саун завдяки низькій теплоємності, не виділяють смолу, і добре переносять екстремальні температурні перепади.

Меблі в сауні рекомендується використовувати прості за своєю конфігурацією і зручні. Це в першу чергу необхідно з метою безпеки, вони повинні бути без виступаючих і гострих кутів, тому що коли приміщення заповниться паром, легко буде на них наштовхнутися.

Основним матеріалом для виготовлення банних меблів є брус лавочний. Він може бути різного розміру по ширині і довжині, але є, так би мовити, стандартні або ходові.

Брус лавочний липа 80 ТМ "Tesli" виконаний розміром 80 * 24 мм з дотриманням всіх технологічних вимог. Безсумнівно, якість матеріалу задовольнить високі вимоги замовника.
Не забувайте, що всі дерев'яні предмети меблів повинні добре просушуватись, а приміщення лазні або сауни має регулярно провітрюватися. Це продовжить термін служби всіх поверхонь і виробів з дерева і дасть можливість з комфортом проводити відпочинок довгі роки.

Схожі товари