Як заощадити на покупці дерев'яного плінтуса?

Плінтус з натурального дерева має масу переваг в порівнянні з синтетичними аналогами - він екологічний, гарний і довговічний. Природна деревна текстура виглядає солідно і естетично, чудово поєднується з паркетом і ламінатом. Але існує думка, що дерев'яний плінтус - це дороге задоволення для елітних інтер'єрів. Поспішаємо вас порадувати: наші технології дозволяють зробити дерев'яний плінтус доступним не тільки для власників шикарних маєтків, а й для жителів самих звичайних міських квартир.

Економія без шкоди для якості

Відразу скажемо, зниження ціни не говорить про погіршення якості продукту! Дерев'яний плінтус залишається таким же якісним, екологічним і довговічним. Просто ми знаємо один секрет, як допомогти нашим клієнтам заощадити. Тут немає ніякого підступу - кілька технологічних нюансів дозволяють нам більш раціонально витрачати дорогу деревину, тим самим впливаючи на собівартість продукту. Але про все по порядку. Для початку коротко розповімо про технологію виготовлення дерев'яного плінтуса. Уявіть, що у вас є колода, з якої потрібно виготовити дерев'яний плінтус. Ця колода має значний діаметр. Ви розпилювати його в надії виготовити величезну кількість плінтусів ... Але на жаль, вас чекає розчарування. Справа в тому, що на стовбурі будь-якого дерева присутні сучки, які проростають вглиб і порушують цілісність структури деревини. У кращому випадку, з однієї колоди ви зможете отримати дві дошки без сучків, придатні для виготовлення плінтуса. Решта матеріалу залишається невитраченою, ці залишки включають у вартість дерев'яного плінтуса - ось чому він не всім по кишені. Ви платите не тільки за фактично витрачену деревину, а й за великий обсяг відходів.

Зрощування плінтуса по довжині - інноваційна технологія від Woodprofile


Щоб використовувати максимально можливий обсяг колоди, ми впроваджуємо спеціальну технологію нарощування плінтуса по довжині. Місця, де розташований сучок, вирізаються, а отримані фрагменти плінтуса склеюються між собою. Вирізання сучків здійснюється на автоматизованому обладнанні. Для зрощування ми використовуємо дуже надійний клей, який робить шов міцним і візуально непомітним. До речі, компоненти клею теж екологічні і безпечні.
У процесі склеювання деталі міцно притискаються один до одного на пресі під великим тиском. Тільки після зрощування заготовка для плінтуса направляється на автоматизовану лінію, де відбувається фрезерування фігурного профілю. Таким чином, практично весь обсяг колоди можна використовувати для виготовлення плінтуса. Мінімізація відходів дозволяє знизити собівартість продукту.
Якісно, економно, з гарантією

Що ми маємо в підсумку? Доступний за ціною високоякісний плінтус, виготовлений з відбірної натуральної деревини. Єдине, що його відрізняє від дорогих монолітних матеріалів - наявність декількох клейових з'єднань, які ви навіть не помітите. Ділянки зрощування жодним чином не відбиваються на експлуатаційних властивостях і зовнішньому вигляді плінтуса. Ми проводили випробування зрощених плінтусів на міцність і переконалися в тому, що легше зламати плінтус по дереву, ніж за місцем склейки. Звернувшись до нас, ви можете прикрасити своє житло шикарним дерев'яним плінтусом навіть при середньому бюджеті на ремонт. Ми робимо все для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкраще якість за прийнятною ціною!