Вагонка 70 Термолипа

Артикул: Вагонка 70 Термолипа

Вагонка 70 Термолипа не має зрощень. Довжина 1,9 - 3 м.

Характеристики товару

Матеріал
Липа термо
Ширина (робоча)
70
Довжина
1,9 - 3 м
Товщина
12
Наявність сучків
Ні
Наявність склейки
Жодного
Ціна 710,00 грн.
+
-

Таблиця з аналогічним товаром

Опис товару

Характеристики товара:

Матеріал: термоліпа
Розмір: 70 х 12 мм
Довжина: від 1,9 до 3м
Традиційно лазні будувалися зі зрубу липи. Така лазня може прослужити, та й що вже служить протягом довгих десятиліть. Але якщо вам не дісталася така лазня-зруб в спадщину, не впадайте у відчай. На сьогоднішній день існує маса технологій і матеріалів для будівництва лазні. Можна побудувати лазню під старовину, а можна і спорудити сучасну лазню з кількома розділеними приміщеннями для зручності і повноцінного відпочинку з великою компанією.
Використання в будівництві поєднання таких матеріалів як пінобетон, а для інтер'єру керамічні і різні облицювальні плитки, можна створити просто неповторне будова і ексклюзивний інтер'єр для вашої лазні або сауни.
Все ж бажано для облицювання використовувати дерево (вагонку), тому що цей матеріал несе собою теплоту, затишок і особливу атмосферу, а чи обов'язково його використовувати і в якій мірі вирішувати індивідуально кожному.
Вагонка термолипа 70 є прекрасним декоративним і функціональним матеріалом для обшивки лазні. Її текстура з красивим темним карамельним відтінком створить просто казковий інтер'єр.

Схожі товари