Вагонка 86 Липа "Екстра"

Артикул: Вагонка 86 Липа "Экстра"

Вагонка ідеальної якості. Без сучків, без зрощень, без шорсткостей. Довжина 1,9 -3 м.

Характеристики товару

Матеріал
Липа
Ширина (робоча)
86
Довжина
1,9 - 3 м
Товщина
12
Наявність сучків
Ні
Наявність склейки
Жодного
Ціна 470,00 грн.
+
-

Таблиця з аналогічним товаром

Опис товару

Характеристики товара:


Матеріал - липа в / с
Розмір - 86 х 12 мм
Довжина - 1,9 - 3 м

Елегантна простота, симетричність форм, якість обробки - все це вагонка для сауни від нашої компанії. Продукція вищого сорту не має сучків, дефектів, перепадів кольору, і тримає форму протягом усього терміну експлуатації.
Приміщення лазні або сауни, звичайно, відрізняється від житлового приміщення. Для свого функціонування воно повинно задовольняти ряду вимог по пароізоляції, герметичності і гідроізоляції.Під час будівництва потрібно подумати про утеплення стін і стелі, тому обов'язково в дерев'яний каркас лазні закладаються різні утеплювачі. Зазвичай для цього береться мінеральна вата і алюмінієва фольга. Ці матеріали широко доступні у продажу і мають відповідну вартість. Далі йде черга обшивки цих поверхонь і найбільш поширеним матеріалом для цього є вагонка з липи.
Вагонка липа 86 виробництва ТМ "Tesli" відрізняється високою якістю, продукція не має дефектів і в процесі експлуатації не втратить форми.
Текстура дерева, природний колір і прекрасний аромат, ось що є найціннішим у відвідуванні сауни і ніякі химерні форми і "викрутаси" в дизайні не допоможуть у відновленні сил і дати оздоровлення всьому організму.

Схожі товари